Професор кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 доктор філософських наук, професор Володимир Шаповал взяв участь у Міжнародній науковій онлайн-конференції «Культура в новий і новітній час: дослідження, збереження, соціалізація», яка відбулась у м. Софія (Болгарія). Захід відбувся за ініціативи Інституту Балканістики Болгарської Академії наук, Інституту Сходознавства ім. А.Ю. Кримського Національної Академії наук України, Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля.

Володимир Шаповал виступив із пленарною доповіддю «Варварство і цивілізація: витоки та сучасний стан проблеми», що викликала багато запитань і жваве обговорення серед учасників. У конференції взяли участь близько 40 вчених з України, Болгарії, Канади та інших країн.