Старша викладачка кафедри кримінального права та кримінології факультету №6 Юлія Митрофанова взяла участь у педагогічній нараді, присвяченій питанням військово-патріотичного виховання, що відбулась у Харківському ліцеї № 3 Харківської міської ради. Мета заходу – обговорення важливості розвитку цього напряму у закладах вищої освіти. Під час спілкування учасники наради розповіли про методи і форми навчання, які спрямовані на формування у молоді готовності здобувати військові професії та проходити службу в Збройних Силах України. Юлія Митрофанова зазначила, що важливість військово-патріотичного виховання в закладах вищої освіти є запорукою майбутньої перемоги та розвитку держави.
По завершенні наради учасники обговорили можливості організації спільних заходів між навчальними закладами та подальші плани в межах співпраці.