Доцентка кафедри цивільно-правових дисциплін факультету № 4 Олена Піхурець і дізнавач сектору дізнання Прилуцького районного відділення поліції ГНУП у Чернігівській області Сергій Бортнік, який є слухачем магістратури факультету № 1 ХНУВС, провели бінарне заняття для курсантів 2 курсу факультету № 4 з навчальної дисципліни «Цивільне право».

Курсанти дізналися про особливості та методику розслідування кримінальних правопорушень у сфері власності, в яких беруть участь працівники Національної поліції, про їх обов’язок встановити всі обставини такої категорії кримінальних правопорушень, а також виконали тренувальні вправи. Наприкінці заняття здобувачі освіти отримали вичерпні відповіді на запитання щодо практичної діяльності поліцейського.