Кафедра соціології та психології факультету № 6 ХНУВС запрошує здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників та усіх зацікавлених осіб 1 грудня 2023 року о 10.00 взяти участь у роботі ІХ науково-практичній конференції молодих вчених «Психологічні читання» з подальшою публікацією збірника тез.

Конференція передбачає проведення наступних майстер-класів:

• «Вікна у світ» (Шахова О. Г., член гештальт-спільноти України);
  • «Емоційний інтелект та управління енергією» (Любченко М. І., тренерка з емоційного інтелекту);
  • «Арт-терапевтичні техніки проживання і відпускання негативних ситуацій минулого» (Павловська-Кравчук В. А., член міжнародної Асоціації Транзакційного аналізу ІТАА);
  • «Техніки відновлення ресурсів» (Маннапова К. Р., психотерапевт, спеціаліст по роботі з жінками та дітьми, які зазнали насильства);
  • «Автор життя. Як створювати успішний життєвий сценарій» (Твердохвалова Ю. Л., психотерапевт, член української спілки транзакційного аналізу УСТА та європейської асоціації ЕАТА).

Звертаємо увагу! Конференція відбудеться в онлайн-режимі із застосуванням програми Zoom. Посилання буде надіслано учасникам напередодні проведення заходу.