Провідний фахівець Сумської філії ХНУВС Валерій Кудрявцев провів профорієнтаційну зустріч зі студентами Машинобудівного фахового коледжу Сумського державного університету, проведену за сприяння заступниці директора з виховної роботи коледжу Світлани Щербак. Майбутні абітурієнти ознайомилися зі спеціальностями, за якими проводиться підготовка фахівців в філії, дізналися про можливості працевлаштування після закінчення вишу. Студентам продемонстрували слайди з етапами вступу на навчання як за державним замовленням, так і за кошти фізичних та/або юридичних осіб. Випускники коледжу ставили запитання щодо підготовки до іспиту з фізичної підготовленості, а саме техніки виконання комплексної силової вправи.

Сумська філія ХНУВС