Доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Тетяна Білоус спільно з адвокатесою системи безоплатної вторинної правової допомоги в Сумській області, волонтеркою, радницею жіночого центру працевлаштування в м. Тростянець Мар’яною Андрієнко провела бінарне заняття з навчальної дисципліни «Професійна етика» для студентів 1 курсу спеціальності «Право».

Під час заняття розглянули такі принципи адвокатської етики – незалежність та свобода адвоката у здійсненні адвокатської діяльності; дотримання законності у професійній діяльності у приватному житті; домінантність інтересів клієнтів; конфіденційність; компетентність та добросовісність (доброчесність) при наданні правової допомоги. Більш детально обговорили відносини адвоката з клієнтами, судом та іншими учасниками судового провадження, розглянули підстави для притягнення до дисциплінарної відповідальності за порушення правил адвокатської етики.

Сумська філія ХНУВС