Професорка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Юлія Кириченко та інспекторка сектору протидії домашнього насильства Харківського районного управління поліції № 3 ГУНП в Харківській області Ірина Путніна провели бінарне заняття для студентів 1 курсу, які навчаються за спеціальністю «Правоохоронна діяльність». У заході також взяли участь доценти цієї ж кафедри Дар’я Коробцова та Ірина Антол.

Під час заняття учасники розглянули питання правових та організаційних основ забезпечення охорони праці співробітників правоохоронних органів, а також особистої безпеки працівників Національної поліції під час виконання службових обов’язків. Увага була приділена головним завданням сектору протидії домашнього насильства – вчасно та ефективно здійснювати заходи у сфері запобігання домашньому насильству, роз’яснювати постраждалим їх права та проводити профілактичну роботу з особами, які перебувають на обліку.