Доценти кафедри іноземних мов факультету № 4 Валентина Почуєва, Олег Гончарук, Валентина Кочина, старші викладачки цієї ж кафедри Наталія Горбач, Тетяна Кальченко, Лариса Сазанова, викладачка Юлія Бортник і курсант 4 курсу факультету № 1 Назар Левченко взяли участь у І Міжвузівському науково-практичному семінарі «Лінгвістика, лінгводидактика та міжмовна комунікація». Захід організований та проведений Харківським національним університетом Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Семінар був присвячений обговоренню широкого спектру проблем лінгвістики та лінгводидактики. Доповідачі сфокусували свою увагу на традиційних та інноваційних методах викладання мов і культур, напрямах її викладання для спеціальних цілей, поділилися досвідом інтерпретацій мовної картини світу та взаємодії культур. Сьогодення вимагає від науково-педагогічної спільноти нових креативних рішень, використання неординарних підходів під час навчання майбутніх фахівців, які володіють іноземними мовами, для того, щоб стати частиною єдиного світового соціокультурного простору.