У межах щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» викладачі кафедри педагогіки та психології факультету № 3 ХНУВС проводять серію заходів для учнів закладів середньої освіти. Цього тижня разом із здобувачами освіти Кам’янець-Подільського фахового коледжу індустрії, бізнесу та інформаційних технологій обговорили проблеми булінгу та методи боротьби з ним. Викладачі університету визначали ознаки прояву булінгу, психологічні особливості його учасників, превентивні заходи, спрямовані на запобігання та протидію булінгу, відповідальність осіб за його вчинення.
Учасники виховного заходу долучилися до флешмобу «Стоп насильству!» та на знак протесту проти булінгу прикріпили на одяг символічні стрічки.