У Харківському національному університеті внутрішніх справ відкрито спеціалізовану вчену раду К 64.700.04 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук за спеціальністю 19.00.06 «Юридична психологія».

Головою спеціалізованої вченої ради призначено професора кафедри соціології та психології факультету права та масових комунікацій університету, доктора психологічних наук, професора Олену Євдокімову, заступником голови – професора кафедри соціології та психології, доктора психологічних наук, професора Вадима Барка, вченим секретарем – заступника начальника з навчально-методичної роботи факультету підготовки фахівців для підрозділів боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми, кандидата психологічних наук, доцента Павла Макаренка.