Доцентка кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Олена Маркова спільно із адвокатом, регіональним представником молодіжного комітету НААУ - UNBA NextGen у Сумській області Ольгою Якименко провела бінарне практичне заняття на тему «Адміністративний позов в рамках вивчення навчальної дисципліни «Адміністративний процес» для студентів 3 курсу спеціалізації «Право».

Студентам попередньо надали фабулу для складання проєкту позовної заяви про оскарження рішення Державної міграційної служби про надання статусу біженця. Ідея проведення заняття – представлення студентами своїх проєктів позовів. Адвокат аналізує їх на предмет правильності складання, визначає перелік типових помилок, які допустили студенти та ділиться власним практичним досвідом в цій категорії справ.

Сумська філія ХНУВС