Професори кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 – доктор філософських наук, професор, заслужений працівник освіти України Олександр Тягло та доктор філософських наук, професор Володимир Шаповал взяли участь у XXXI Харківських міжнародних сковородинівських читаннях «Метафізика серця в українській та західноєвропейській філософії». З вітальними словами та доповідями на конференції виступили: в.о. ректора Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Олександр Головко, директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної військової адміністрації Ольга Безпалова, директор Департаменту культури і туризму Харківської обласної військової адміністрації Едуард Павленко, директор Інституту філософії імені Г. С. Сковороди НАН України Анатолій Єрмоленко, директор Національного літературно-меморіального музею Г. С. Сковороди Наталія Мицай, декан філософського факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Іван Карпенко.

Професор Олександр Тягло виступив із доповіддю на тему «Філософія серця як дороговказ розуміння критичного мислення», професор Володимир Шаповал – «Григорій Сковорода і деякі філософські проблеми війни». У конференції взяли участь близько 50 учасників з різних країн та 23 міст України.