Курсантам факультету № 4 – переможцям наукових конкурсів вручив нагороди декан факультету підполковник поліції Микола Марчук.

Диплом за участь у щорічному Конкурсі наукових робіт «Історія органів охорони правопорядку» серед здобувачів вищої освіти ХНУВС з нагоди Дня заснування університету отримав курсант 2 курсу Кирило Чукалов (науковий керівник - викладач кафедри іноземних мов факультету №4 Наталія Олендра). Дипломом III ступеня у номінації «Професійний погляд» XVI міжнародного конкурсу студентських науково-дослідних культурно-мистецьких робіт іноземними мовами «Сучасна освіта: найбільші загрози та виклики» нагороджено курсантку Дар’ю Рябцеву (науковий керівник - доцент кафедри іноземних мов факультету №4 Олег Гончарук).

Сертифікат учасника отримала курсантка 3 курсу факультету №4 Владислава Коршикова, яка представила на конкурс роботу “Education of Internal Displaced Persons in Ukraine, and Some Other Problems” (науковий керівник - доцент кафедри іноземних мов факультету №4 Олег Гончарук).