Завідувач кафедри трудового та господарського права підполковник поліції Костянтин Мельник спільно із заступником начальника сектору превенції відділу поліції № 3 Харківського районного управління поліції № 3 капітаном поліції Олександром Лавріненком провів бінарне заняття для курсантів факультету № 2 навчальної групи 203 за темою «Трудовий договір».

Олександр Лавріненко розповів про сучасні умови проходження служби у практичних підрозділах Національної поліції України, акцентуючи увагу на службі у прифронтових регіонах, про важливість і необхідність дотримання службової дисципліни поліцейськими в умовах воєнного стану, про виклики, які стоять перед ними при проходженні служби в умовах воєнного стану, про матеріальне та технічне забезпечення поліцейських підрозділів тощо.

Курсанти разом із доповідачами обговорили сучасні умови проходження служби, специфіку протидії правопорушенням під час воєнного стану та правові засади щодо прийняття, переведення та звільнення з роботи.