Професор кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Андрій Войціховський взяв участь у вебінарі «Методика викладання міжнародного гуманітарного права та прав людини в умовах війни: ключові аспекти для педагогів», проведеному Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

Експертами заходу виступили – тренер освітніх програм, експерт з освіти з прав людини, координатор проєктів ОБСЄ в Україні, освітній експерт з прав людини Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини», освітній експерт із міжнародного гуманітарного права та прав людини УГСПЛ Олександр Войтенко та доцент кафедри міжнародного права Львівського національного університету ім. Івана Франка, експерт з міжнародного гуманітарного права та захисту прав людини, член Міжвідомчої комісії з імплементації в Україні міжнародного гуманітарного права, експерт УГСПЛ, кандидат юридичних наук, доцент Володимир Лисик. Вони розглянули питання захисту цивільного населення та особливо вразливих груп в умовах збройного конфлікту, співвідношення воєнної необхідності та гуманності, поняття законної військової цілі, особливостей режиму окупації та покарання за воєнні злочини. Особливу увагу також було приділено безпечним та ефективним методикам викладання питань міжнародного гуманітарного права. Під час вебінару учасники поставили запитання експертам та отримали компетентні відповіді та роз’яснення.