Викладачка кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Юлія Бугайко провела засідання наукового гуртка щодо протидії домашньому насильству. Керівниця гуртка розповіла про види насильства, причини їх виникнення, підкреслила важливість привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. Гуртківці ознайомилися з основними витоками домашнього насильства, шляхами його подолання та обов’язковістю повідомлення до правоохоронних органів про будь-які вияви насильства.

Наприкінці засідання члени гуртка отримали інформаційно-просвітницькі матеріали для опрацювання та колективного обговорення проблем боротьби з причинами і наслідками домашнього насильства.