Доцентка кафедри соціально-економічних дисциплін Світлана Виганяйло зустрілася з учнями 11-го класу Недригайлівської спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів та презентувала старшокласникам Сумську філію Харківського національного університету внутрішніх справ. Особливу увагу вона акцентувала на перевагах навчання за спеціальностями «Правоохоронна діяльність» та «Право», за якими здійснюється набір за державним замовленням.

Світлана Виганяйло розповіла про актуальність і необхідність у сучасному суспільстві професій, які можна здобути під час навчання в Сумській філії ХНУВС. Майбутні абітурієнти отримали вичерпну інформацію щодо умов та особливостей освітнього процесу. Учні цікавилися перспективами подальшого працевлаштування, а також отримали корисні поради щодо підготовки до національного мультипредметного тесту.

Сумська філія ХНУВС