У Харківському національному університеті внутрішніх справ у межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відбувся круглий стіл до Дня боротьби з корупцією та стратегічна сесія за темою «Дотримання прав людини – основа громадянського суспільства» до Міжнародного дня прав людини.

Участь в обговоренні тем рабства, насильства, прав людини тощо взяли декани факультету № 1 Віталій Романюк та факультету № 4 Микола Марчук, представники громадських організацій, органів місцевого самоврядування м. Кам’янець-Подільський. Організаторами заходу виступили представники громадської організації «Кам’янець-Польський «Ратуша»», сектору дотримання прав людини Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини, відділу взаємодії з громадами Кам’янець-Подільського районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області.