Засідання наукового гуртка кафедри соціології та психології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ було проведене в межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Доцентки кафедри – керівниця наукового гуртка Олена Шахова та Наталя Греса, які є фахівцями-психологами «Зеленої кімнати», ознайомили студентів із особливостями роботи психолога з дітьми, які постраждали від насильства. «Зелена кімната» – це спеціально організована система заходів, спрямована на забезпечення законності та гуманності у роботі з дітьми, які постраждали від насильства (зокрема сексуального), є свідками насильства або причетними до протиправних дій.

Основна мета роботи в «Зеленій кімнаті» – запобігання повторній травматизації психіки дитини під час слідчих і процесуальних дій за допомогою спеціальних методик, створення психологічно комфортної атмосфери, а також технічного оснащення, що дозволяє вести відеозапис допиту та в подальшому використовувати його для ведення слідства без здійснення повторних допитів.

Студенти також ознайомились із психодіагностичним комплексом методик для оцінки наслідків насильства у дітей.