Викладачка кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 ХНУВС Альона Комзюк провела профорієнтаційні заходи в Кам’янець-Подільському ліцеї № 5 Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області.

Під час зустрічі юнаки і дівчата більше дізналися про Харківський національний університет внутрішніх справ. Вони ознайомились з алгоритмом вступу за державним замовленням, умовами реєстрації на порталі osvita.np.gov.ua, особливостями виконання комплексної силової вправи як складової частини іспиту з фізичної підготовленості для абітурієнтів. Окрему увагу представниця кафедри приділила умовам навчання, проживання та дозвілля курсантів, перспективам подальшого працевлаштування випускників поліцейського вишу. Наприкінці заходу учнів було запрошено долучитися 13 грудня о 14.00 до онлайн-зустрічі на тему «Особливості вступу та навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ у 2024 році».