Старший інспектор першого сектору (оперативного пошуку та партнерства у сфері інформаційних технологій) УПК в Одеській області ДКП НПУ лейтенант поліції Артем Тесля й старша викладачка кафедри трудового та господарського права факультету № 2 Тамара Яценко провели бінарне заняття для курсантів 4 курсу факультету № 1 навчальної групи 402 за темою «Господарська діяльність. Правове забезпечення та захист господарської діяльності».

Заняття відбулось у формі жвавої та конструктивної дискусії. Артем Тесля поділився із курсантами досвідом практичної роботи та роботи з документами, звернув увагу на особливості спілкування з громадянами під час виконання функціональних обов'язків, навів цікаві й корисні приклади зі своєї практики. Інформація була цікавою, інформативною й викликала активне обговорення серед курсантів. Наприкінці заняття курсанти ставили запитання й отримали на них вичерпні відповіді. Отримані практичні поради та навички стануть в нагоді майбутнім випускникам в їх подальшій професійній діяльності.