Відбувся захист матеріалів проходження стажування на посаді здобувачами другого рівня освіти (магістр) 2 курсу за спеціальністю «Психологія» з використанням поліцейського квесту.

В оцінюванні результатів квесту та матеріалів стажування взяли участь начальник відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Вінницькій області майор поліції Інна Михайловська, завідувачка кафедри педагогіки та психології Олена Федоренко, професорки цієї ж кафедри Наталя Мілорадова та Світлана Харченко.

Упродовж чотирьох тижнів магістри перебували на посадах психологів в підрозділах поліції. Вони готували для працівників поліції лекції, проводили з ними тренінги, психологічну діагностику та складали психологічні характеристики.