Завідувачка підготовчого відділення факультету № 6, доцентка кафедри соціально-гуманітарних наук Оксана Малютіна пройшла навчання в онлайн-школі «Цифрові технології в науковому дослідженні» та отримала сертифікат з підвищення кваліфікації (60 год., 2 кредити ЄКТС). Організатори онлайн-школи – Рада молодих вчених НАПН України, Офіс підтримки вченого, Інститут цифровізації освіти НАПН України, Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України, Інститут соціальної та політичної психології НАПН України, ДНУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» (УкрІНТЕІ) та Освітнй хаб «Центр неперервної освіти / Lifelong Education Centre».

Учасники прослухали курс лекцій про різноманітні аспекти розвитку цифрової компетентності вченого та реалізацію наукових і навчальних заходів за цим напрямом: цифрові інструменти для науковців, застосування наукометрічних баз даних, електронних бібліотечних систем, онлайн енциклопедій для здійснення наукової діяльності, використання хмарних сервісів для роботи з науковими матеріалами. Під час заходу вони отримали практичні поради з розбудови іміджу вченого, його просування зі застосуванням цифрових технологій, популяризації результатів наукових досліджень, засвоїли та відпрацювали навички роботи в застосунках, що сприяють у підготовці створення сучасних, інтерактивних аудіо- та відеоматеріалів.