Напередодні зимової екзаменаційної сесії старша викладачка кафедри українознавства факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ Олена Оверчук провела кураторську годину з першокурсниками навчальної групи 104, під час якої обговорювалися питання особливостей навчального процесу в умовах воєнного стану, успішності й дисципліни курсантів, підготовки до сесійного періоду. Вона акцентувала увагу на важливості раціонального планування часу, постійної комунікації з викладачами й одногрупниками, психологічної підтримки один одного. По завершенні зустрічі Олена Оверчук побажала курсантам успіхів у складанні їх першої сесії та нагадала про необхідність запобігання проявам корупції, неухильного дотримання принципів академічної доброчесності й правил техніки безпеки.