У телепрограмі «Новини Хмельниччини» вийшов сюжет про зустріч людей з інвалідністю Хмельниччини, представників Автошколи для осіб з інвалідністю Харківського національного університету внутрішніх справ і Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС у Хмельницькій області. У заході взяли участь начальник Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Хмельницькій області Микола Іщенко, керівник Автошколи ХНУВС Олександр Марунчак і представники громадських організацій Хмельниччини. Враженнями про роботу Автошколи ХНУВС поділилася радниця голови Кам’янець-Подільської міської ради з питань безбар’єрності, представниця громадської організації «Гармонія» Наталя Гузенко. Вона зазначила, що на сьогодні в Автошколі створені всі необхідні умови для навчання, які необхідні для людей з інвалідністю.

Проєкт «Автошкола для осіб з інвалідністю» реалізується Міністерством внутрішніх справ у межах ініціативи Першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів».