Доцент кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 ХНУВС Олександр Пабат провів профорієнтаційну зустріч з учнями Кам’янець-Подільського ліцею № 3 Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області. Він ознайомив старшокласників з алгоритмом вступу за державним замовленням та правилами реєстрації на порталі osvita.np.gov.ua, розповів про актуальність професій за спеціальностями «Право» та «Правоохоронна діяльність». Майбутні випускники також дізналися про особливості виконання комплексної силової вправи як складової частини іспиту з фізичної підготовленості.

Представник поліцейського вишу акцентував увагу на умовах проживання та дозвілля курсантів, а також розповів про перспективи подальшого працевлаштування випускників університету.