Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, проректори та декани факультетів взяли участь у презентації фотовиставки військового фотографа лейтенанта Національної гвардії України Миколи Анацького, який 18 січня 2023 року разом із керівництвом та колегами з МВС трагічно загинув в авіакатастрофі гелікоптера ДСНС у Броварах на Київщині.

В експозиції «Перерваний політ» представлено 30 фотографій Миколи Анацького, які він зробив під час війни у відрядженнях із Денисом Монастирським у Краматорську, Вінниці, Кременчуці, Харкові, Бахмуті. Фотографії показують, що встиг зробити Денис Монастирський та його команда за рік війни. Світлини, які мають високу художню цінність, несуть у собі не просто дух, емоції, а передають життєві історії людей, зображених на цих фотографіях.