Доцентка кафедри українознавства, кураторка групи 201 факультету № 2 Вікторія Перцева провела індивідуальні бесіди з курсантами. Під час розмов курсанти поділились думками про свої настрої, інтереси й захоплення, про толерантне ставлення до одногрупників, про шкідливі звички й способи боротьби з ними, про дозвілля й стосунки в родинах тощо.
Кураторка акцентувала увагу курсантів на ключових життєвих цінностях, які завжди об’єднували українців, – це любов до країни, шанобливе ставлення до рідної мови й народних традицій, повага до батьків, щирість й відвертість.
Напередодні канікулярної відпустки й стажування Вікторія Анатоліївна звернула особливу увагу на необхідності дотримання курсантами Правил етичної поведінки поліцейських.