Постійний склад Харківського національного університету внутрішніх справ продовжує вдосконалення своїх навичок із надання тактичної допомоги пораненому на полі бою згідно з алгоритмом MARCH. У межах службової підготовки відкрите заняття провели представники кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3.

Тренування було проведено з використанням відповідних медичних тренажерів, призначених для удосконалення практичних навичок надання догоспітальної медичної допомоги. Учасники відпрацювали порядок допомоги пораненому за літерою «М» – зупинка масивної кровотечі за допомогою тампонування рани.

Отримані практичні навички є невід’ємною частиною професійної готовності поліцейського до виконання службово-бойових завдань.