Допомагати та робити все необхідне аби кожний захисник чи захисниця відчували турботу та безпеку – на сьогодні це обов’язок кожного, хто прагне наблизити нас до Перемоги. Одні це роблять зі зброєю в руках, інші долають тисячі кілометрів аби привезти на фронт допомогу бійцям, а дехто вузликами вив’язує сітку, яка така необхідна сьогодні на передовій. Здобувачі вищої освіти факультету № 6 ХНУВС вкотре долучилися до необхідної справи. Напередодні новорічних свят – це буде найкращий подарунок для Збройних Сил України, адже замовлень на виготовлення маскувальних сіток стає все більше.

Студенти університету закликають кожного долучатися до корисної справи. Будь-який маленький вчинок – це спільний вклад у найшвидшу Перемогу! У єдності наша сила!