Завідувачка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 ХНУВС Ольга Гетманець провела онлайн-зустріч із директоркою КЗ «Харківський ліцей № 70 Харківської міської ради» Тетяною Положий. Вони запланували у січні провести дистанційну зустріч із випускниками школи для деталізації нових умов вступної кампанії до Харківського національного університету внутрішніх справ у 2024 році, а також обговорили переваги навчання за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування», яку можна здобути в університеті за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» і «магістр». Ольга Гетманець зазначила, що майбутні випускники ліцею будуть запрошені до участі у конкурсі «Фінансова абетка», який щорічно проводиться кафедрою правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки за ініціативи декана факультету № 6 Оксани Брусакової.