У межах проведення профорієнтаційної роботи викладачки кафедри соціології та психології факультету № 6 ХНУВС Лілія Бондаренко, Ірина Нечітайло, Ольга Марченко, Наталія Греса, Яна Пономаренко, Юлія Твердохвалова, Лариса Солохіна, Алла Шиліна, Надія Чепелева спільно з слухачами магістратури впродовж листопада-грудня провели інтерактивні онлайн-семінари «Толерантність у сучасному світі» з учнями випускних класів ліцеїв №№ 6, 58, 68,78, 91, 111, 144, 163 м. Харків і Ватутінського ліцею Нововодолазької селищної ради Харківської області.

Під час зустрічей представниці університету акцентували увагу учнів на вмінні виявляти толерантність до думок, поглядів, поведінки інших людей, визначати значення толерантності в житті людей та в суспільстві, розвивати вміння висловлювати власну думку, засвоювати навички толерантної поведінки, виховувати терпиме ставлення до інших.