На базі інституту післядипломної освіти ХНУВС викладач кафедри криміналістики, судової медицини та домедичної підготовки факультету № 1 Євгеній Зозуля спільно з старшим медиком полку поліції особливого призначення Романом Медведєвим провели практичні заняття щодо надання медичної допомоги в умовах ведення бойових дій за спеціалізованою медичною програмою TCCC (Tactical Combat Casualty Care).

Під час практичних занять відпрацювали дії немедичного особового складу поліції при наданні допомоги в тактичних умовах, в бойовому та небойовому середовищі, з урахуванням особливостей різних фаз надання допомоги пораненим, визначили важливість безпеки під час тактичного польового догляду та витягування постраждалого з місця поранення, а також принципи медичного сортування. Слухачі освіти засвоїли техніку швидкого накладання турнікету на кінцівки та контролю критичних кровотеч при наданні допомоги під вогнем та в безпечній зоні, закріпили навички догляду за іншими різновидами поранень.