Декан факультету Ігор Назаренко під час конференції підбив підсумки роботи колективу в 2023 році. Було визначено головні досягнення та окреслено нові перспективи розвитку структурних підрозділів у 2024 році. Серед пріоритетних напрямів — застосування освітніх технологій у викладанні навчальних дисциплін в умовах воєнного стану, розроблення вимог і пропозицій щодо вдосконалення змісту та обсягу навчальних програм дисциплін, що викладаються кафедрами факультету, посилення військово-патріотичного та національно-патріотичного виховання здобувачів освіти, розширення переліку заходів профорієнтаційного спрямування, забезпечення безпекової складової всіх учасників освітнього процесу, подальше проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень, опублікування їх результатів та впровадження у практичну діяльність, безумовне дотримання здобувачами освіти та науково-педагогічним складом факультету принципів академічної доброчесності в освітньому процесі та науковій діяльності. Велику увагу було приділено питанням залучення здобувачів освіти до участі у науково-дослідній роботі, наукових товариствах і гуртках, конференціях, конкурсах наукових робіт, круглих столах, диспутах тощо.

Учасники конференції відкритим голосуванням обрали делегатів з числа працівників науково-педагогічного складу факультету на Конференцію трудового колективу Харківського національного університету внутрішніх справ.