Святкову вітальну програму колективу Харківського національного університету внутрішніх справ з нагоди різдвяних і новорічних свят подарував у м. Кам’янець-Подільський оркестр «Нескорена лють» ГУНП в Хмельницькій області.

Від імені ректора Валерія Сокуренка з нагоди свят усіх присутніх привітав декан факультету № 1 Віталій Романюк. Він подякував керівнику ГУНП в Хмельницькій області Руслану Герасимчуку за плідну співпрацю з ХНУВС та колективу оркестру за духовну і емоційну підтримку.

Понад десять років вони беруть активну участь не лише в регіональних, але й всеукраїнських музичних заходах. З 2014 року колектив неодноразово їздив у зону АТО-ООС аби підтримати наших захисників і захисниць своїми різножанровими музичними композиціями. Навіть під час пандемії вони в режимі онлайн проводили концерти, щоб розвантажити людей та духовно їх зміцнити. Сьогодні, під час війни, така підтримка є дуже важливою для всіх українців, адже музика несе в собі добро, надію та віру.