Слухачі магістратури 2 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Марина Щиглевська, Олена Соколовська та Олександр Хоменко під час стажування на посаді провели низку профорієнтаційних заходів з учнями випускних класів Рівненської, Хмельницької та Полтавської областей.

Старшокласникам Княгининського ліцею Дубенського району Рівненської області, Закупненського ліцею Кам’янець-Подільського району Хмельницької області та Котелевської гімназії № 1 ім. С. А. Ковпака Полтавської області представники поліцейського вишу розповіли про факультети та спеціальності, за якими проходить підготовка фахівців, про терміни навчання, умови й порядок подання заяв для реєстрації на навчання за державним замовленням.