Представники ГО «Активна громада» провели для курсантів 1 курсу факультетів № 1 та № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ захід на тему «Визначення найефективніших каналів комунікації між ВПО, місцевими жителями та представниками органів місцевого самоврядування». Спілкування зі здобувачами вищої освіти проходило у форматі публічної консультації. Курсанти визначили основні ресурси для покращення комунікації між місцевими жителями та представниками органів місцевого самоврядування – створення нових каналів у соціальних мережах для інформування ВПО про актуальні повідомлення для цільової групи та загалом життя в громаді; проведення спільних зустрічей для покращення взаємодії та вирішення нагальних питань.

Захід відбувся за сприяння відділу соціально-гуманітарної роботи університету.