За сприянням Управління освіти адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради декан факультету № 6 Оксана Брусакова та її заступник Костянтин Свердлін провели онлайн-зустріч щодо вступної кампанії 2024 року з керівництвом та учнями випускних класів низки закладів загальної середньої освіти Харківщини. Серед них комунальні заклади – ліцеї №№ 10, 12, 34, 48, 53, 66 Харківської міської ради.

Учасників зустрічі ознайомили з факультетами та спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахівців у ХНУВС, розповіли про переваги навчання у Харківському поліцейському виші, зокрема на факультеті № 6, роз’яснили правила вступу до університету, ознайомили з роботою підготовчого відділення, діяльністю кафедри військової підготовки. Під час зустрічі учні ставили багато запитань, на які отримали вичерпні відповіді.