Дізнавач сектору дізнання Прилуцького районного відділення поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області лейтенант поліції Сергій Бортник та старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Лариса Сазанова провели бінарне заняття для курсантів 4 курсу факультету № 1 із дисципліни «Іноземна мова професійного спрямування» за темою «Крадіжка».

Курсанти ознайомилися з термінологією за темою заняття, відпрацювали мовний матеріал та виконали тренувальні вправи. Віталій Карпінський обговорив із майбутніми слідчими структуру і характер професійної діяльності фахівця, основні завдання МВС України щодо протидії злочинності, підтримання громадського порядку та громадської безпеки, охорони, захисту прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави.