Курсантки факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ Софія Клішанець і Богдана Кірносова, які навчаються за спеціальністю «Психологія», зустрілися з учнями випускного класу Ліцею інформаційних технологій м. Олександрія Кіровоградської області. Під час зустрічі вони розповіли юнакам і дівчатам про професію психолога, яка сьогодні є однією з найзатребуваніших у суспільстві. Старшокласники дізналися, що психологи під час війни надають психологічну допомогу військовослужбовцям, проводять індивідуальні психологічні консультації з учасниками бойових дій. Фахівці з психології також дуже необхідні в цивільних організаціях: у школах, дитячих садках, реабілітаційних центрах, в установах органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських організаціях тощо.

Спілкуючись із випускниками, курсантки також розповіли про переваги та особливості освітнього процесу в поліцейському університеті, про можливість подальшого професійного зростання. Вони ознайомили старшокласників з умовами вступу до ХНУВС у 2024 році, презентували спеціальності, за якими здійснюється підготовка в університеті, ознайомили з алгоритмом вступу до закладу вищої освіти за державним замовленням за допомогою порталу osvita.np.gov.ua та запросили майбутніх абітурієнтів до навчання в Харківський поліцейський виш.