З курсантами випускних курсів факультетів № 1 та № 4, які направляються на стажування до підрозділів Національної поліції, проведено додаткове інструктивне заняття. Його провели працівники Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС у Хмельницькій області – начальник частини піротехнічних робіт підводного та гуманітарного розмінування підполковник служби цивільного захисту Олександр Царук і начальник відділення піротехнічних робіт лейтенант служби цивільного захисту Андрій Крук. На занятті розглядалися питання ідентифікації вибухонебезпечних предметів і заходів безпеки при перебуванні на ймовірно замінованих територіях. Фахівці ДСНС продемонстрували на 3D макетах вибухонебезпечні предмети та маркувальні попереджувальні знаки, детально пояснили, в чому полягає небезпека кожного із видів снарядів, гранат і мін.

Захід пройшов за участі декана факультету № 4 підполковника поліції Миколи Марчука, старшого викладача кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 підполковника поліції Володимира Євтушка та викладача цієї ж кафедри Сергія Кучинського.