Чергове засідання наукового гуртка відбулося за участі завідувачки кафедри Ірини Панової, керівниці наукового гуртка Вікторії Мельник, викладачок кафедри Дар’ї Глушкової, Катерини Крут і студентів факультету № 6.

Захід, який був присвячений Дню Соборності України, відкрила Вікторія Мельник. Керівниця гуртка нагадала присутнім ті історичні події, якими було розпочато великий шлях утвердження в Україні ідеалів свободи та демократії. Сьогодні, у часи повномасштабної війни з росією, ідея соборності залишається нашою національною цінністю, адже єдність – це наша зброя.

Під час засідання були також заслухані доповіді здобувачів освіти. Студентка Марічка Варійчук розкрила основні цінності, про які повинні дбати українці, у виступі на тему «День Соборності України в умовах російської агресії».