Представники відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи та факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ спільно з працівниками ГУНП у Вінницькій області провели зустріч із випускниками закладів загальної середньої освіти та Комунального закладу «Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою» Вінницької обласної ради.

Головні учасники заходу, що відбувся за підтримки керівництва ГУНП у Вінницької області, – вмотивовані випускники 2024 року, які мають на меті вступ до закладів вищої освіти системи МВС України.

Працівники поліції розповіли старшокласникам і ліцеїстам про специфіку роботи слідчого, експерта-криміналіста, поліцейських полку особливого призначення та спеціального підрозділу «КОРД». Під час зустрічі велика увага була приділена військово-патріотичному вихованню учнівської молоді.