Куратор навчальної групи, доцент кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства Олексій Салманов провів із курсантами 3 курсу факультету № 1, які наразі проходять навчальну практику, онлайн-зустріч на тему «Бій за майбутнє України: 29 січня – День памʼяті полеглих у бою під Крутами». Він розповів курсантам, що 29 січня Україна відзначає День пам’яті Героїв Крут. Цього дня українці віддають шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні захисники України, стали на захист української держави та зупинили нападника. Бій під Крутами – трагічна і важлива подія в історії нашої країни, яка нагадує про боротьбу за незалежність України. Історія повторюється – сьогодні ми продовжуємо тримати оборону від російської навали.