Курсанти та слухачі магістратури Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у відкритому чемпіонаті Хмельницької області з комбат самозахист ІСО серед юнаків та старших юнаків, дівчат і дорослих (легкий контакт), що відбувся у місті Кам’янець-Подільський. Представники поліцейського вишу стали переможцями та призерами у двобоях у розділах лоу-комбат, тай-комбат і фрі-бокс.

У розділі лоу-комбат:

I місце – слухач магістратури факультету № 1 лейтенант поліції Єгор Скуріхін у ваговій категорії 80+ кг;

I місце – слухач магістратури факультету № 1 лейтенант поліції Богдан Росоха у ваговій категорії 70 кг;

І місце – курсант 2 курсу факультету № 1 Валентин Крамаренко у ваговій категорії 80 кг;

І місце – курсант 2 курсу факультету № 1 Іван Гришин у ваговій категорії 65 кг;

І місце – курсант 1 курсу факультету № 4 Артем Олійник у ваговій категорії 75 кг;

II місце – курсант 1 курсу факультету № 1 Роман Пшеничний у ваговій категорії 80+ кг;

ІІ місце – курсант 2 курсу факультету № 1 Нікіта Соронін у ваговій категорії 65 кг;

ІІІ місце – курсант 2 курсу факультету № 1 Владислав Кондратов у ваговій категорії 75 кг;

III місце – курсант 1 курсу факультету № 1 Роман Савчук у ваговій категорії 65 кг.

У розділі тай-комбат:

ІІ місце – курсант 2 курсу факультету № 2 Владислав Лутанюк у ваговій категорії 75+ кг.

У розділі фрі-бокс:

За підсумками змагань Кубком за кращий бій нагороджено слухача магістратури факультету № 1 лейтенанта поліції Єгора Скуріхіна. Кубок за волю до перемоги отримав курсант 1 курсу факультету № 1 Роман Пшеничний. Курсант 1 курсу факультету № 4 Артем Олійник отримав Кубок за найяскравіший бій.

До змагань курсантів підготували викладачі кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 – старший викладач Дмитро Константинов і викладач Антон Черніков.