Чергове засідання наукового гуртка кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 в режимі онлайн провели разом із гуртківцями – доцент кафедри Олександр Радченко, професор кафедри Андрій Войціховський та викладач цієї ж кафедри Вадим Мальцев. Обговорювали теми наукових праць і вдосконалення методики підготовки та написання наукових робіт, наукових статей та тез наукових доповідей.

Викладачі акцентували увагу на питанні дотримання здобувачами вищої освіти правил і вимог академічної доброчесності та неприпустимість використання плагіату у науковій діяльності.

Керівник наукового гуртка Олександр Радченко розповів про умови участі курсантів у конкурсі наукових статей, який оголошено Конституційним Судом України, присвячений черговій річниці Конституції України.

На завершенні засідання Олександр Радченко відповів на запитання членів наукового гуртка стосовно їхньої поточної наукової діяльності та окреслив плани наукової роботи на друге півріччя 2024 року.