Опубліковано чергову редакцію міжнародного рейтингу університетів світу «Ranking Web of Universities Webometrics». Цей рейтинг оцінює представленість університетів у вебпросторі через такі вебометричні та бібліометричні показники:

Visibility (видимість) – кількість зовнішніх джерел, що містять зворотні посилання на вебсторінки установи (вплив вебконтенту);

Transparency (прозорість) – кількість цитат топавторів установи за Google Scholar Citations (найбільш цитовані дослідники);

Excellence (якість) – кількість статей дослідників установи, які входять до 10% найбільш цитованих у 27 дисциплінах за розрахунками Scimago (найбільш цитовані статті).

Рейтинг охоплює понад 32 тисячі світових закладів вищої освіти, зокрема 299 українських.

Харківський національний університет внутрішніх справ посів 76 місце (з 299) у національному рейтингу Webometrics і 6989 (з 32000) у світовому. Це найкращий результат серед ЗВО МВС, які готують поліцейських.

Докладніше за посиланням: https://webometrics.info/en/Europe/Ukraine%20