Відбулося чергове засідання наукового гуртка кафедри теорії та історії держави і права, у якому взяли участь курсанти факультетів №№ 1–4. Заняття було проведене в онлайн та офлайн режимі.

Під час засідання під головуванням доцента кафедри Станіслава Іванова обговорили актуальні питання, пов’язані зі змінами у праві України в умовах воєнного стану. Було заслухаоі доповіді курсантів про історичний досвід використання міжнародних санкцій для стримування агресивних держав, історико-правові особливості визначення воєнних злочинів у міжнародному праві, що є особливо актуальним в умовах повномасштабної російської агресії. Учасники наукового гуртка також підготували виступи, присвячені 105-й річниці з дня проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.