Представники постійного особового складу і слухачі курсів спеціалізації поліцейських офіцерів громад Харківського національного університету внутрішніх справ відвідали Вінницьку обласну філармонію ім. М.Д. Леонтовича. Авторка проєкту і ведуча – заслужена діячка мистецтв України Тетяна Сніжко – та заслужений діяч культури і мистецтв Польщі, художній керівник академічного камерного оркестру «Арката» Георгій Курков підняли присутнім завісу над таємницями світового та українського музичного мистецтва, зацікавили історією становлення та розвитку української опери кінця XIX – середини XX століття. Неймовірні, надихаючі українські пісні та арії з відомих усьому світу опер «Тарас Бульба», «Енеїда», «Запорожець за Дунаєм», «Вій», «Наталка Полтавка», «Катерина», створених видатними представниками українського мистецтва – Миколою Лисенком, Миколою Аркасом, Семеном Гулаком-Артемовським, Костянтином Данькевичем – у виконанні талановитих солістів Вінницької обласної філармонії ім. М. Д. Леонтовича духовно збагачують та надихають на плідну працю у важкі часи військової агресії Росії проти України.

Захід було організовано відділом соціально-гуманітарної роботи Харківського національного університету внутрішніх справ.