За сприяння Головного управління Національної поліції в Тернопільській області відбулись зустрічі з випускниками та класними керівниками загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 та навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія імені Романа Андріяшика» м. Борщів Тернопільської області. У заході взяли участь працівники ГУНП у Тернопільській області – начальник сектору відбору кадрового забезпечення Віра Мотелюк, старший інспектор кадрового забезпечення Чортківського РВП Віктор Бачек, а також представники ХНУВС – заступник декана з навчально-методичної роботи факультету № 4 Юрій Онищенко, провідна фахівчиня факультету № 1 Лілія Жиронкіна, курсанти університету. На зустрічі обговорювались особливості вступної кампанії 2024 року.

Старшокласників ознайомили з історією університету, його відомими випускниками, цьогорічними умовами вступу як за державним замовленням, так і за кошти юридичних і фізичних осіб, перспективами майбутнього працевлаштування. У презентаційному форматі для майбутніх абітурієнтів було докладно наведено покроковий алгоритм дій кандидата на навчання під час вступу до закладу вищої освіти системи МВС. У профорієнтаційному заході взяли участь понад 50 учнів. Курсанти також поспілкувалися з випускниками шкіл, розповіли їм про навчання та службу, поділилися власним досвідом вступу до вишу.